Najpopularniejsze tematy

Dragon’s Dogma – Netflix ogłasza datę premiery anime na podstawie produkcji Capcomu

20 lipca 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Od zeszłorocznego ogłoszenia Netflixa o nabyciu praw do stworzenia animacji opartej na RPG akcji od Capcomu popularny serwis streamingowy nie był skory do dzielenia się doniesieniami dotyczącymi postępu pracy nad produkcją. Jednakże niespodziewanie we wpisie na Twitterze ogłoszono datę premiery Dragon’s Dogma!

Dragon’s Dogma to produkcja osadzona w otwartym świecie fantasy zamieszkałym przez różnego rodzaju mityczne stworzenia, takie jak harpie, gryfy czy smoki. Jeżeli chodzi o ostatniego z wymienionych potworów, to staje się on celem głównego bohatera gry, po tym, gdy wielki gad wyrywa mu serce.

Nie wiemy wiele na temat nadchodzącego anime, jednakże na Netflixie można znaleźć krótki opis produkcji:

„Ethan wyrusza zgładzić smoka, który zrujnował mu życie, ale z każdą walką, jaką toczy, coraz bardziej oddala się od człowieczeństwa”.

Premiera Dragon’s Dogma odbędzie się 17 września, więc ci, którzy nie kojarzą produkcji od Capcomu, mają czas, by móc nadrobić grę! Rozszerzona wersja RPG, zatytułowana Dragon’s Dogma: Dark Arisen, jest dostępna na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Dragon’s Dogma to niejedyna gra od Capcomu, za której adaptację wziął się Netflix. Streamingowy gigant pracuje również nad produkcją owianą wielką tajemnicą, czyli Devil May Cry.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.

Miejsce na plugin z komentarzami

Uwaga! Strefa gorących newsów. grozi poparzeniem!

Kliknij tutaj
po więcej...