Najpopularniejsze tematy

Dying Light: Hellraid zalicza opóźnienie!

20 lipca 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

23 lipca swoją premierę miało mieć rozszerzenie do Dying Light zatytułowane Hellraid. Niestety, we wpisie na Twitterze Techland poinformował o konieczności przesunięcia daty wypuszczenia DLC.

Hellraid to projekt oparty na porzuconym przez studio slasherze, który dostosowano do mechanik znanym graczom z Dying Light. Podczas awarii zasilania mieszkańcy Wieży znajdują w piwnicy tajemniczy automat, który okazuje się być bramą do innego wymiaru. Po przejściu przez portal bohater nie natrafia jednak na zarażonych, lecz na demoniczne istoty, którym musi stawić czoła przy pomocy broni, takich jak średniowieczne topory, młoty czy też miecze.

Gracze, którzy do 29 czerwca kupili grę w przedsprzedaży, mogli przetestować betę rozszerzenia. Po zapoznaniu się z sugestiami osób mających okazję ograć Hellraid twórcy z Techlandu postanowili przesunąć datę premiery, by móc ulepszyć rozszerzenie, zgodnie z otrzymanymi komentarzami. Na szczęście, nie będziemy musieli czekać zbyt długo – DLC ukaże się już 13 sierpnia na PC oraz dzień później na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Hellraid nie jest ostatnim rozszerzeniem do Dying Light. W wywiadzie Ola Smektała oświadczyła, że studio nie zamierza kończyć wsparcia dla gry.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.

Miejsce na plugin z komentarzami

Uwaga! Strefa gorących newsów. grozi poparzeniem!

Kliknij tutaj
po więcej...