Najpopularniejsze tematy

GOG Galaxy 2.0 nawiązuje współpracę z Epic Games Store

20 lipca 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

GOG Galaxy 2.0 to platforma należąca do CD Projekt. Nowa, ulepszona wersja aplikacji umożliwia zebranie wszystkich posiadanych przez nas gier w jednym miejscu.

Do tej pory jedynym oficjalnym partnerem platformy był Xbox Live, jednak przedstawiciele GOG Galaxy wydali komunikat o połączeniu sił z Epic Games Store. Opcja zintegrowania ze sobą bibliotek była wcześniej możliwa, jednakże w sposób nieoficjalny, zaś zawiązanie współpracy zdecydowanie usprawni ten proces.

GOG Galaxy 2.0 pozwala na zebranie w jednej bibliotece wszystkich tytułów zakupionych na platformach takich jak Steam, Origin czy Uplay oraz umożliwia zarządzanie nimi z poziomu jednej aplikacji – jedynym niezbędnym warunkiem jest konieczność zainstalowania launcherów aplikacji. Po zaimportowaniu posiadanych przez nas gier będziemy mogli śledzić nasze postępy oraz czas rozgrywki, a także komunikować się ze znajomymi za pomocą czatu. Platforma umożliwi nam również przeglądanie wszystkich posiadanych subskrypcji oraz przeglądanie tytułów udostępnionych w ramach opłacanych przez nas abonamentów.

Czy korzystacie z GOG Galaxy 2.0? Jak podobają Wam się opcje oferowane przez platformę?

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.

Miejsce na plugin z komentarzami

Uwaga! Strefa gorących newsów. grozi poparzeniem!

Kliknij tutaj
po więcej...