Najpopularniejsze tematy

Multiplayer do Ghost of Tsushima zapowiedziany! Co zaoferuje nam tryb Legends?

21 sierpnia 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Od premiery niezwykle ciepło przyjętego Ducha Cuszimy minął równo miesiąc, a patrząc na świetne wyniki sprzedaży, jego przygoda prędko się nie zakończy. Studio Sucker Punch postanowiło więc pójść za ciosem i zaoferować graczom nową, darmową zawartość pozwalającą graczom na wspólną rozgrywkę.

Ghost of Tsushima: Legends wprowadzi tryb kooperacji inspirowany japońskim folklorem i podaniami z tamtejszej mitologii. Nowe aktywności nie będą powiązane z fabułą podstawki, a do wyboru będziemy mieli jedną z czterech klas: Samuraja, Łowcę, Ronina oraz Skrytobójcę. Twórcy zaoferują nam dwuosobowe misje fabularne oraz czteroosobowe wyzwania oparte na przetrwaniu fal przeciwników. Na chwilę obecną nie znamy jednak szczegółów dotyczących tych trybów.

[youtube url=”https://youtu.be/WIf_hJCZyhQ” autohide=”0″ fs=”1″]

Przypominamy, że Duch Cuszimy jest tytułem ekskluzywnym dostępnym wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Aby zagrać z przyjaciółmi (lub z nieznajomymi za pomocą matchmakingu), musimy zaopatrzyć się w abonament PlayStation Plus.

Tryb Legends będzie dostępny do pobrania za darmo dla wszystkich posiadaczy Ghost of Tsushima. Aktualizacja planowana jest na jesień 2020 roku.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.

Miejsce na plugin z komentarzami

Uwaga! Strefa gorących newsów. grozi poparzeniem!

Kliknij tutaj
po więcej...