Najpopularniejsze tematy

HyperX dodaje niebieskie mechaniczne przełączniki do swojej linii klawiatur gamingowych Alloy Origins

HyperX, dział gamingowy Kingston Technology Company, Inc., poinformował o dostępności gamingowych klawiatur mechanicznych HyperX Alloy Origins TM wyposażonych w przełączniki HyperX Blue. Klawiatura zaprojektowana jest z myślą o wydajności i wytrzymałości.

11 października 2020
Klawiatura HyperX Alloy Origins z przełącznikami Blue
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Na skróty

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
  • Duis elementum est eu aliquam cursus. Nam vitae arcu sem.
  • Aenean quis eleifend erat. Aliquam sodales est justo, quis cursus orci auctor et. Duis et mauris ac urna elementum aliquet.

HyperX, dział gamingowy Kingston Technology Company, Inc., poinformował o dostępności gamingowych klawiatur mechanicznych HyperX Alloy Origins TM wyposażonych w przełączniki HyperX Blue. Klawiatura zaprojektowana jest z myślą o wydajności i wytrzymałości.

Klawisze, które charakteryzują się krótszym punktem aktywacji oraz wytrzymałością ocenianą na 80 milionów kliknięć, mają sprostać wymaganiom graczy oraz osobom pracującym zdalnie. Pełnowymiarowa klawiatura HyperX Alloy Origins to minimalistyczny, kompaktowy design z klawiszami z podświetleniem RGB do urozmaicenia stanowiska w biurze i w domu. Niebieskie przełączniki HyperX są preferowane przez graczy, którzy lubią usłyszeć charakterystyczne „klik” w trakcie pracy.

Minimalistyczny, kompaktowy design z klawiszami z podświetleniem RGB

HyperX Alloy Origins to pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna z wbudowanymi przełącznikami klawiszy HyperX Blue. To stabilne i wytrzymałe urządzenie, którego korpus wykonany jest z trwałego oraz stabilnego aluminium lotniczego ze szczotkowanym wykończeniem. Klawiatura maksymalizuje przestrzeń biurkową aby umożliwić jak najefektywniejszą pracę myszką.

Klawiatura Alloy Origins zawiera podświetlone światłem RGB klawisze z wyeksponowanymi diodami LED, które umożliwiają uzyskanie jaśniejszych efektów świetlnych oraz pięć poziomów jasności, które poprawią wrażenia w trakcie gry zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Dzięki oprogramowaniu NGENUITY, klawiatura Alloy Origins oferuje zaawansowane możliwości personalizacji podświetlenia oraz makr, w tym możliwość przypisania rodzaju podświetlenia do każdego klawisza osobno. Dołączony przewód USB C do USB A jest dotego odłączany.

Klawiatura Alloy Origins udostępnia tryb Custom Game, w którym użytkownicy mogą wybrać, które klawisze są włączone, a które nie. Samodzielnie definiowane makra można zapisywać w bibliotece makr. Za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY we wbudowanej pamięci można zapisać maks. trzy profile klawiatury Alloy Origins na potrzeby grania poza domem. Do innych zalet urządzenia należą 100% anti-ghosting i pełna funkcja N-Key Rollover.

To stabilne i wytrzymałe urządzenie, którego korpus wykonany jest z trwałego oraz stabilnego aluminium lotniczego ze szczotkowanym wykończeniem. Klawiatura maksymalizuje przestrzeń biurkową aby umożliwić jak najefektywniejszą pracę myszką.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.

Miejsce na plugin z komentarzami

Uwaga! Strefa gorących newsów. grozi poparzeniem!

Kliknij tutaj
po więcej...