Najpopularniejsze tematy

Remaster Mass Effecta, nowa gra w uniwersum i stream z okazji N7 Day

Jakiś czas temu pisaliśmy o nadchodzącym z okazji tegorocznego N7 Day streamie z udziałem aktorów głosowych z serii Mass Effect. Zawsze miło zobaczyć przynajmniej część załogi Normandii razem, ale nie oszukujmy się, wszyscy liczyliśmy przede wszystkim na to, że BioWare przy okazji zapowie wreszcie odświeżenie serii, na które czekamy od lat. I oto stało się. Trylogia Mass Effect w końcu doczeka się remastera.

12 listopada 2020
Grafika promocyjna gry Mass Effect Legendary Edition
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Mass Effect Legendary Edition – bo tak nazywa się odświeżona wersja – będzie miała premierę wiosną 2021 roku. Jak możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi, zawierać będzie wszystkie trzy części oryginalnej trylogii wraz z DLC oraz zestawami broni i zbroi. Ogramy ją zarówno na pecetach, jak i Xboxie One czy PlayStation 4. Informacje na temat dostępności tytułu na PlayStation 5 oraz Xbox Series X zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Nadchodzi Mass Effect 4? Twórcy uchylają rąbka tajemnicy

Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości. BioWare podzieliło się także informacją, że pracuje nad kolejną grą w uniwersum Mass Effecta. Na razie szczegóły są nieznane, ujawniona została tylko pierwsza ilustracja koncepcyjna, ale z pewnością wkrótce będziemy mogli spodziewać się nowych informacji na temat projektu.

Grafika koncepcyjna z rzekomego Mass Effect 4

Stream BioWare z N7 Day wciąż dostępny

I wreszcie trzecia dobra informacja na dziś: jeśli przegapiliście stream z okazji N7 Day, nadal możecie do niego wrócić i znaleźć go pod tym linkiem. Czekają was wtedy dwie godziny rozmów i wspomnień na temat Mass Effecta oraz komentarze tworzących go osób. Uważni gracze i widzowie z pewnością wyłapią drobne smaczki, jak choćby ten, że William Salyers dubbingujący w grze Mordina Solusa posiada w pokoju morską muszlę. Fani gry oczywiście wiedzą, iż nie jest to przypadkowe.

Jeżeli graliście już w Mass Effecta, wiemy, co będziecie robić wiosną przyszłego roku. Jeżeli jeszcze nie graliście, to wykorzystajcie tę okazję, żeby zacząć swoją przygodę z Komandorem Shepardem, bo naprawdę warto.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.

Miejsce na plugin z komentarzami

Uwaga! Strefa gorących newsów. grozi poparzeniem!

Kliknij tutaj
po więcej...